Stundu saraksts 2017./2018. mācību gadam

PIRMDIENA

 

Stundu laiki

1.klase1.grupa

1.klase 2.grupa

2.klase

3.klase

4.klase

5.klase

6.klase

7.klase

8.klase

9.klase

1.

8.10 – 8.50

Angļu valoda

35

Latviešu valoda

33

Latviešu valoda

34

Sports

Matemātika

22   

Matemātika

31

Sociālās zinības

3

Krievu valoda

25

Ģeogrāfija

21

Latviešu valoda

32

2.

9.00– 9.40

Latviešu valoda

33

Angļu valoda

35

Latviešu valoda

34

Latviešu valoda

28

Sociālās zinības

22

Latviešu valoda

32

Krievu valoda  

25

Ģeogrāfija    

21

Matemātika

31

Sociālās zinības

3

3.

9.50 – 10.30

Latviešu valoda

33

Matemātika 

35

Angļu valoda

34

Latviešu valoda

28

Latviešu val. 

22

Vizuālā māksla

3

Latviešu valoda

32

Matemātika 

31    

Ķīmija          

21

Krievu valoda

25

4.

10.40 – 11.20

Matemātika

35

Latviešu valoda

33

Sports  

Angļu valoda

28

Latviešu val.  

22

Literatūra  

32

Vizuālā māksla

3

Bioloģija    

21

Krievu valoda

25

Matemātika   

31   

5.

11.40 – 12.20

Tautas dejas

Tautas dejas

Tautas dejas

Matemātika

28

Sports

 

Sociālās zinības

3

Dabaszinības

 21

Matemātika 

31    

Latviešu valoda

32

Krievu valoda

25

6.

12.40 – 13.20

 

 

 

Tautas dejas

Tautas dejas

Sports

 

Matemātika  

31  

Latviešu valoda

32

Vizuālā māksla

3

Bioloģija       

21

7.

13.30 – 14.10

 

 

 

Tautas dejas

Tautas dejas

 

Krievu valoda (F) 

25

Literatūra     

32

Bioloģija

21

Sports

OTRDIENA

1.

8.10 – 8.50

Klases stunda

33 

Klases stunda

33 

Klases stunda

34

Klases stunda

28

Klases stunda

22

Klases stunda 

26

Klases stunda

21

Klases stunda

3

Klases stunda

23

Klases stunda

25

2.

9.00– 9.40

Dabaszinības

 33

Dabaszinības

33

Dabaszinības

34

Ētika

28

Latviešu val. 

22

Mūzika

25

Matemātika

31    

Pasaules vēsture

21

Latviešu valoda

32

Angļu valoda

23

3.

9.50 – 10.30

Mūzika

25

Mūzika

25

Vizuālā māksla

34

Dabaszinības

28

Latviešu val. 

22

Matemātika  

31    

Informātika

26

Latviešu valoda

32

Angļu valoda

23

Pasaules vēsture

21

4.

10.40 – 11.20

Sociālās zinības    33

Sociālās zinības    33

Ētika

34

Matemātika  

28

Dabaszinības

22

Angļu valoda

23

Mūzika         

25

Matemātika 

31   

Fizika           

21

Latviešu valoda

32

5.

11.40 – 12.20

Vizuālā māksla

33

Vizuālā māksla

33

Matemātika  

34

Mājturība  un tehnoloģijas 28

Angļu valoda

23

Matemātika

31

Pasaules vēsture

21

Informātika

26

Literatūra  

32

Mūzika

25

6.

12.40 – 13.20

 

 

Latviešu valoda (F)

34

Novada mācība (F)

28

Matemātika

22

Latviešu valoda

32

Angļu valoda

23

Matemātika  

31     

Mūzika

25

Fizika           

21

7.

13.30 – 14.10

 

 

 

 

 

 

Literatūra

32

Angļu valoda

23

Pasaules vēsture

21

Matemātika  

 31   

TREŠDIENA

1.

8.10 – 8.50

Sports

Sports 

Sociālās zinības

34

Latviešu valoda

28

Matemātika

22

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Matemātika  

31

Mūzika

25

Latviešu valoda

32

Ķīmija         

 21

2.

9.00– 9.40

Matemātika 

35

Latviešu valoda

33

Mūzika 

25

Latviešu valoda

28

Latviešu valoda

22

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Sports

Matemātika  

31     

Literatūra

32

Bioloģija      

21    

3.

9.50 – 10.30

Matemātika 

35

Latviešu valoda

33

Matemātika

34

Mūzika        

25

Vizuālā māksla

22

Sports

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Literatūra    

32

Ķīmija         

21

Matemātika   

31    

4.

10.40 – 11.20

Latviešu valoda

33

Matemātika 

35

Dabaszinības

34

Vizuālā māksla

28

Mūzika

25

Matemātika 

31  

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Sports

Bioloģija      

21

Literatūra

32

5.

11.40 – 12.20

Latviešu valoda

33

Matemātika 

35

Mājturība un tehnoloģijas 34

Vizuālā māksla

28

Vizuālā māksla

22

Latviešu valoda

 32

Mūzika

25

Bioloģija

21

Sports

Matemātika   

31    

6.

12.40 – 13.20

Novada mācība (F) 33

Novada mācība

(F) 33

 

 

 

Matemātika 

31  

Latviešu valoda

32

 

Fizika          

21

Sports

7.

13.30 – 14.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Matemātika  

31     

Fizika            

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CETURTDIENA

1.

8.10 – 8.50

Dabaszinības

33

Dabaszinības

33

Latviešu valoda

34

Matemātika

28

Sports

Latviešu valoda

32

Krievu valoda

25

Vizuālā māksla

3

Matemātika  

31   

Ģeogrāfija

21

2.

9.00– 9.40

Latviešu valoda

33

Matemātika

35

Latviešu valoda

34

Latviešu valoda

28

Angļu valoda    23

Matemātika   

31

Latviešu valoda

32

Krievu valoda

25

Sociālās zinības

3

Latvijas vēsture

21

3.

9.50 – 10.30

Latviešu valoda

33

Mājturība un tehnoloģijas 35

Sports

Latviešu valoda

28

Latviešu valoda

22   

Sociālās zinības

3

Angļu valoda

23

Krievu valoda

25

Latvijas vēsture

21  

Matemātika   

31    

4.

10.40 – 11.20

Sports 

Sports

Matemātika

34

Dabaszinības

28

Latviešu valoda

22   

Literatūra        32

Sociālās zinības

3

Angļu valoda

23

Latvijas vēsture

21  

Matemātika   

31

5.

11.40 – 12.20

Tautas dejas

Tautas dejas

Tautas dejas

Sports

Dabaszinības

22

Angļu valoda

23

Literatūra

32

Latvijas vēsture

21  

Krievu valoda

25

Vizuālā māksla

3

6.

12.40 – 13.20

Tautas dejas

Tautas dejas

Tautas dejas

Sociālās zinības

28

Matemātika

22

 

Latvijas vēsture

21

Sociālās zinības

3

Krievu valoda

25

Angļu valoda

23

7.

13.30 – 14.10

 

 

 

Tautas dejas

Tautas dejas

 

 

Latvijas vēsture

21  

Angļu valoda

23

Krievu valoda

25

PIEKTDIENA

1.

8.10 – 8.50

Matemātika

35

Latviešu valoda

33

Mūzika

   25

Angļu valoda

28

Matemātika 

22

Informātika   

26

Dabaszinības

21   

Matemātika  

31

Sports     

Latviešu valoda

32

2.

9.00– 9.40

Angļu valoda

35

Latviešu valoda

33

Latviešu valoda

34

Matemātika 

28

Angļu valoda

23

Mūzika   

25

Latviešu valoda

32

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Matemātika  

31   

Ķīmija

21

3.

9.50 – 10.30

Mājturība un tehnoloģijas 33

Angļu valoda

35

Latviešu valoda

34

Mūzika

25

Sociālās zinības

22

Dabaszinības 

21

Angļu valoda

23

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Matemātika  

31   

Literatūra     

32

4.

10.40 – 11.20

Ētika

33

Ētika

33

Matemātika

34

Angļu valoda

28

Mūzika        

25

Dabaszinības 

21

Matemātika  

31

Sports

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Angļu valoda

23

5.

11.40 – 12.20

Mūzika

25

Mūzika

25

Angļu valoda

34

Sports (F)

Mājturība un tehnoloģijas 22

Angļu valoda

23

Matemātika  

31

Latviešu valoda

32

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

Ģeogrāfija

21  

6.

12.40 – 13.20

Vizuālā māksla

33

Vizuālā māksla

33

Vizuālā māksla

34

 

Novada mācība (F) 22

Latviešu valoda

32

Sports 

Angļu valoda

23

Ģeogrāfija   

21

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

7.

13.30 – 14.10

 

 

 

 

 

 

 

Ģeogrāfija    

21

Angļu valoda

23

Mājturība  un tehnoloģijas 3/4

                                                                                                                                                                                       

 


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .