Arhīvs
Šeit vari ievadīt paskaidrojošu tekstu.

26.novembrī Aizupes pamatskolā notika Jelgavas un Ozolnieku novadu 5.-6.klašu erudītu konkurss  “Mazs bij’ tēva novadiņis.”

No mūsu skolas konkursā piedalījās 6.klases komanda Liene Jēģere, Egija Roznere, Sabīne Stepiņa, Annija Strupā un Elva Vestarta skolotājas Daces Rozneres vadībā.

14 komandu konkurencē izcīnīta godpilnā 2.vieta.

3.decembrī Jelgavas Amatu vidusskolā pulcējās 16 komandas no Jelgavas un Ozolnieku novadiem uz konkursu „ Košā cepuru balle.”  Šajā konkursā meitenes demonstrēja mājturības un tehnoloģiju stundā apgūto, atbildot uz teorijas jautājumiem par modi, stiliem, aksesuāriem un rādīja prasmi strādāt komandā, radošumu, fantāziju un izdomu – praktiskajā daļā, veidojot cepuri. Mūsu skolu pārstāvēja  Arta no 8.klases un Austra no 9.klases. Izlozē praktiskā darba tēma bija „ Puķainā ballīte”. Mūsu meitenes parādīja ļoti labas teorijas un radošas praktiskās prasmes. Kopvērtējumā, sīvā konkurencē ieguva 3.vietu. Kopā ar meitenēm par labo rezultātu priecājās skolotāja Dace Supe.

Kreisais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Labais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.